servis elektrocentrál pronajem elektrocentrál prodej elektrocentrál

    DIVIZE SERVIS                                               DIVIZE PRONÁJEM                                                DIVIZE PRODEJ

 

Ujistěte se, že jsme pro vás tím nejlepším partnerem pro nákup, servis či půjčení elektrocentrály.
Připravili jsme pro vás stručné formuláře, po jejichž vyplnění od nás obratem dostanete nezávaznou kalkulaci zdarma.

 

 

 

Servis elektrocentrál

Provádíme špičkový servis elektrocentrál se specializací na motory Cummis, Perkins a Volvo. Servis provádíme v místě, kde se elektrocentrála nachází do několika hodin od vašeho zavolání či napsání. Pro případy nenadálých poruch s nutností okamžitého řešení je pro vás připravena naše servisní linka (+420 800 412 412), jež je v provozu 24 hodin denně.

Pronájem elektrocentrál

Zájemcům poskytujeme krátkodobý i dlouhodobý pronájem elektrocentrál, pro stavební i jiné účely, jako jsou například hudební festivaly a další kulturní události. Našimi pravidelnými odběrateli jsou jak velké společnosti (Continental, Coca Cola, Penny market a další), tak i drobní živnostníci. Díky dostupným cenám a dobrému technickému zázemí v podobě elektrocentrál od 40 kVA do 1650 kVA jsme schopni vyjít vstříc téměř každému.

Prodej elektrocentrál

Součástí naší nabídky je také prodej elektrocentrál, který spočívá ve výběru vhodného řešení dle vašich požadavků a následné instalaci systémů elektrické energie – elektrocentrál a dieselagregátů. Svým klientům dodáváme elektrocentrály bez odhlučněné kapoty, s odhlučněnou kapotou, bez podvozku i s podvozkem s homologací EU a motory Lombardini, Doosan, Fiat/Iveco, Volvo. Díky týmu profesionálů, který se o vás při výběru postará a v případě potřeby nabídne i odborný servis jste u nás ve správných rukou.

 

 

Nevíte kam dál? Pomůžeme Vám.