Představujeme Vám MOBILNÍ ENERGII B-ENERGY.

Řešení pro pronájem elektrocentrály či dieselagregátu při plánovaných odstávkách, festivalech nebo kalamitních situacích.

Nejsme pouze půjčovna elektrocentrál, poskytujeme ucelený balík služeb na klíč a suplujeme tak dodávku elektrické energie.
Využíváme vlastních znalostí a zázemí, na trhu aktivně působíme od roku 2007.


Půjčovna elektrocentrál B-ENERGY se vyznačuje flotilou nových či zánovních agregátů, složenou ze strojů výrobců Cummins, Caterpillar, Volvo a Perkins. Všechny stroje prochází pravidelnými zátěžovými zkouškami, profylaxí a vyznačují se spolehlivostí i v případě dlouhodobého použití jako náhrady za distribuční síť.

V takovém případě zajišťujeme palivové hospodářství, servisování strojů v místě realizace a garanci dovozu náhradního dieselagregátu v případě poruchy, probíhající profylaxe nebo jiného problému.

 

Co vlastně děláme? Podívejte se.agregat B-ENERGY

  1. půjčujeme elektrocentrály dle zvoleného výkonu
  2. doprava ke klientovi, kdekoliv v České republice
  3. připojovací kabeláž do 20m (standardně ZDARMA)
  4. instalace / deinstalace agregátu k přípojnému bodu
  5. odborná obsluha po celou dobu trvání realizace
  6. doplňování pohonných hmot (standardně ZDARMA)
  7. = o vše se postaráme za Vás!

 

Prohlédněte si naší prezentaci, kde se dozvíte veškeré důležité informace.

Prohlédněte si katalogové listy elektrocentrál a vyberte si tu, která Vám nejvíce vyhovuje.


 

Pronájem elektrocentrál je u nás dostupný 24 hod denně

Kdykoliv můžete využít našich služeb. Jsme připraveni zajistit pronájem elektrocentrály na zavolání, s dostupností 24h denně.

Máme k dispozici profesionální manipulační techniku, terénní vozy, vyškolené techniky na helpdesku a zajišťování pohonných hmot kdykoliv.

Půjčovna elektrocentrál B-Energy navíc garantuje cenové podmínky dostupné pro každého i v kalamitních situacích bez zvláštních příplatků.

 

Možnosti využití půjčovny elektrocentrál

Jsme vám k dispozici při plánování hudebního festivalu, open air akce nebo koncertních tour. Půjčení elektrocentrály je v takovém případě efektivnější a ekonomičtější, než pořízení vlastního zařízení nebo využití místních zdrojů distribuční sítě. Samozřejmostí v takovém případě je zapůjčení příslušenství, kabelových rozvodů a světel.

Při plánovaných odstávkách zajišťujeme komplexní služby od zajištění prohlídky na místě, návrhu technického řešení, cenového rozpočtu až po samotnou realizaci. Poradenské služby a rozpočty jsou v takovém případě zdarma. Půjčovna elektrocentrál pak působí jako dodavatel služby „na klíč“.

Půjčovna elektrocentrál vám je k dispozici i v případě kalamitních situací. Problémy se sněhem, orkány, povodně nebo bouřky řešíme okamžitě, pomocí těžké manipulační techniky a zkušených profesionálů. Jsem schopni zajistit pronájem elektrocentrály pro vyprošťování osob, likvidaci spadlých objektů nebo odčerpání vody ze zatopených oblastí.

Nabízíme možnosti krátkodobého i dlouhodobého pronájmu, včetně možnosti trvalé rezervace záložních zdrojů energie.

 

Půjčovna elektrocentrál pro celou ČR

 

 půjčovna elektrocentrál po celé ČR    půjčovna elektrocentrál dostupná 24 h denně