Naše servisní středisko poskytuje nadstandardní služby v oblasti profylaxe, běžného pravidelných oprav a servisu elektrocentrál
všech výrobců a značek od výkonu 50 KW do 500 KW.

Specializujeme se na motory Cummins, Perkins a Volvo. Nabízíme servis / opravu v místě umístění stroje s dostupností do několika hodin na zavolání.

Správná péče o záložní systémy prodlužuje jejich životnost a zvyšuje spolehlivost při provozu! Klasická servisní perioda záložního zdroje je 5 let.


 

Servis elektrocentrál „ALL INCLUSIVE“ obsahuje:

  • uzavření servisní smlouvy s pravidelností pro řádnou údržbu elektrocentrály na přání klienta
  • možnost pravidelného funkčního servisu pouze na vyžádání (výměna / kontrola provozních kapalin, baterií, vstřiků)
  • pravidelné zátěžové zkoušky pro maximální záruku připravenosti záložního systému el. energieagregát B-ENERGY
  • kontrolu elektrických součásti (el. rozvody, zapojení automat.jednotky, kabelové vedení k rozvaděči ATS)
  • obnova revizí na zapojení, emise a prohlášení o shodě
  • další služby na přání klienta

Hlavním plusem při uzavření servisní smlouvy na nový nebo stávající dieselagregát je garantovaný čas opravy od nahlášení problému, sleva na náhradní díly a možnost přistavení náhrady z divize půjčovny elektrocentrál.

Na základě mnohaletých zkušeností v oboru jsme schopni poskytovat služby v maximální možné kvalitě a garantovat zajištění záložního systému el. energie i v nepředvídatelných situacích. Standardní cena servisní hodiny našeho technika začíná již na 300,- Kč bez DPH. Zajímá Vás více informací? Zašlete nám nezávaznou poptávku, obratem obdržíte cenový rozpočet opravy / servisní plán Vašeho zařízení.

 

Profylaxe – nejdůležitější část při preventivním servisu elektrocentrál

Provádění spŕavné profylaxe je současně s pravidelnou kontrolou kapacity baterií nejdůležitější součást péče o záložní energetický systém. Zajišťuje maximální jistotu, že bude v momentě potřeby funkční, zajistí bezproblémové záložní napájení a omezuje na minimum riziko nečekané poruchy způsobené vadou materiálu. Pro maximální ochranu před výpadkem el. energie lze na dobu pravidelné údržby zajistit pronájem elektrocentrály z divize půjčovny B-ENERGY.

 

Rychlý servisní zásah je samozřejmostí

Jako nedílná součást všech servisních programů B-ENERGY je garantovaná doba nástupu servisního technika na místo umístění záložního systému a to do několika hodin od nahlášení na hotline. Závada je standardně odstraněna nejpozději do 24h, v případě závažnější poruchy zajišťujeme pronájem náhradní elektrocentrály.

Nevíte kam dál? Pomůžeme Vám.